RSS

Kažkur link Veisiejų (2)

08 Aug

Puvočiuose patikrinom 4 tvenkinukus, bet samangyvių neradau (nenardžiau, nes buvau tam nepasiruošus), bet apžiūrėjus surasti nepavyko. Aplankėm VU gamtininkų bazę. Juokavau, kad jei paprašys leidimo stayt automobilį – parodyk darbo pažymėjimą, kas, kad kitas fakultetas 🙂 Praėjome kabančiu tiltu, kuris jungia Merkio du krantus. Kitame krante yra Puvočių kaimui priskiraimos 8 sodybos, tačiau šią vietą vietiniai gyventojai vadina  Anuliškiais. Radom geo lobį, tik labai matomai paslėptas – neieškant radom (ant tilto).

Neužsirašėm, nes neturėjom pieštuko.


Smagu buvo vėl sugrįžti į Puvočius. Puvočių kaimas, ta vieta, kurią rekomenduočiau palankyti keliaujantiems po Lietuvą. O mūsų kelionė tęsėsi.. Aplankėm Puvočių parduotuvę – pasiemiau pusryčiams pieno ir meduolių. Dar ilgai pievoje stebėjome čiurlius raižančius mėlyną Puvočių padangę.


Šios dienos mūsų kelionė artėjo į pabaigą. Keliavome link Merkinės, kur atsisveikinome su savo bendrakeleiviu – jis išvyko namo į Vilnių, o mes keliavome link Nemuno ieškoti nakvynės vietos.

Vos pasiekus pirmąją poilsiavietę užklupo liūtis. Dangus tapo pilkas ir niūrus, o pylė lyg iš dušo. Palaukus ir užkandus, kiek susilpnėjus lietuj traukėme toliau Nemuno pakrante. ėjome per aukįtas žoles, krumynus, gražiais takeliais, bet vis neradau vietos, kur galėtume rast saygią ir jaukią nakvynės vietą. Kol kiauria permirko mano batai ir buvo šlapi beveik iki pat kelionės pabaigos 🙂 Visi priėjome Joninių akmenis, lietutis nurimo. Nuostabaus saulėlydžio fone įsikūrėm nakvynei. Nor stai nebuvo pati protingiausia vieta – stovyklavietė, kur geru oru prigūžėtu neaiškaus plauko žmonių, bet lyjant lietuj nesitikėjau sulaukti svečių ir nesulaukiau 🙂

 
Leave a comment

Posted by on 2018 rugpjūčio 8 in Kelionės

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos