RSS

Link urvų

15 Feb

Ilgai neradau laiko prisėsti prie kompiuterio. Atrodė, kad reikia dar ir dar laiko susigulėti prisiminimams, bet…
Paskutinį 2018 metų sausio ketvirtadienį vakare dar bandžiau prisiminti ar viską pasiėmiau. Kuprinėn netilpo tik antri botai (žvejybiniai, ilgi) ir stalo žaidimas. Visa kita manta išsiteko 75 litrų kuprinėje. Visgi, jei važiuočiau ne mašina, mano mantos kiekis smarkiai pasikeistų ir vietoj nelabai reikalingų daiktų atsirastų vietos palapinėj, kilimėliui, maistui ir galimai kirvukui arba turistinei viryklei… Tačiau šį kartą taupyti nei svorio, nei vietos labai nereikėjo. O bet tačiau mano neskaičiuojamas svoris davė rezultatą, kurį labai geria atvaizduoja paveiksliukas apačioje.

Kelionė prasidėjo išlipus iš taksi, o tiksliau susitikus prie autobusiuko. Vienas mano bendrakeleivis, kurį pažįstu iš ankščiau, tryško milžinišku entuziazmu ir noru padėt, padaryt ir t.t. Neneigsiu, kad perdėtas entuziazmas mane nervina, bet apie tai kada vėliau.
Taigi susikrovę daiktus 7 urvų tyrinėtojai leidosi į kelią. Važiavome per naktį. Vilnius – Augustavas – Varšuva – Vroclavas – Sniežnik regionas. Važiuojant naktį labiausiai įsiminė kitoje kelio pusėje kelkraštyje matyti keli ramiai stoviniuojantys briedžiai, tik kirtus sieną susidūrimas su muitinės policija, kuri išvažiavus iš keliuko mus sustabdė tuščiame kelyje apsuptame miškų. Juokavome, kad jie tikrina pagal vardą ir pavardę fb’us ir kas neturi – nepraleis, nes savo mašinose gana ilgai tyrinėjo mūsų ID korteles 😀 Kelio nuorodų sekimas ir fotografavimas, toks gi šturmano darbas, na o aš – trumparegė, tai mano fotoparato objektyvas – mano akiniai 🙂 Sustojimas degalinėje ir WC ieškojimas. Užrakinta. Ėjimas per molėtą paviršių gilyn į tamsą link vėjo malūnų. Ta vieta buvo fantastiška. Šiek tiek molio dengto ledu, šiek tiek jau pratirpusio… Lyg arimai. Kažkokie akmenys… Aplink raudonos lemputės, sparnų šnarėjimas. Prožektoriaus šviesoje raudonos lemputės virto vėjo jėgainių vaiduokliais. Norėčiau dar kažkada ten atsidurti, tik su fotoparatu ir stovu, ir galbūt Ende.

 

 
Leave a comment

Posted by on 2018 vasario 15 in Kelionės

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos