RSS

Pirmas įrašas

31 Dec

* Dabartinės mintys.

Naktis. Nuvažiavęs traukinys. Draugai ir dzūkijos širdis. Už langų blyksinčios šviesos, o galvoje ūbaujančios pelėdos. Liūdna, bet lai tai pamoka.

* Kokia blogo istorija?

Kadais labai labai seniai rašiau forume „gsd-lithuania.forum“ dienoraštį iš šeštadieninių pasivaikščiojimų su žvėrais (nueita būdavo 40-60 km per 10-16 valandų)… Gaila, bet nuotykių, istorijų ir kitokių rašliavų neliko. Kaip ir nuotraukų. Kaip ir pačio puslapio. Ir praėjus ilgam laiko tarpui žmonės troleibuse nebeprisėda kaip geri bičiuliai, nes skaitę dienorasčius jautėsi it gerai mane pažinotų (tas džiugina kiek).

Kažkaip natūraliai perėjau prie facebook’o, kaip ir dauguma. Tačiau jame man trūko daug dalykų, o informacijos perteklius ir  šlamštas suėda daug brangaus laiko… Blog’o man neatstojo. O dar draugai primenantys, kad pasiilgo mano rašliavų… Pagalvojau, kad galėčiau pasidalint savo pamąstymais, nuotykiais ir istorijomis iš kelionių ne tik siaurame draugų rate prie laužo po žvaigždėtu dangumi, bet ir internetiniame dienoraštyje. Galbūt mano rašliavos padės nedaryti tų pačių klaidų, galbūt -atrasti laimę žvelgiant į vandens lašą pro mikroskopą ar praskaidrins dieną, ar leis pasinerti į nuotykius nešlampant kojų, ar pasipiktinti koks gi kvailelis tas rašliavas kuria 😀

Ni mem kreas miraklojn, kaj ni povas mem iĝi tiuj mirakloj por alial.

 

 
Leave a comment

Posted by on 2017 gruodžio 31 in Be kategorijos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos